Toshiba

Toshiba notebook servisi  Gebze içerisinde yerinde servis hizmeti vermektedir.  
Telefon numaralarımızdan   (0 262)644 24 50 bize ulaştığınızda operatörümüz tarafından adresiniz ve telefon numaranız kaydedilir, sonrasında servis araçlarımız adresinizden cihazınızı servis formu ile alır. Cihaz servisimize ulaştığında teknik servis personellerimiz tarafından incelenir. Gerekli testleri yapıldıktan sonra satış bölümü personellerimiz tarafından cihazın durumu ile ilgili bilgi verilir.Fiyatı onaylamanıza müteakip cihazınızın onarımı tamamlanıp servis araçlarımızla sizlere ulaştırılır. Ödemeyi  kapıda veya havale ile  yapabilirsiniz.
Vermiş olduğumuz hizmetlerin bazıları aşağıdaki gibidir.

Anakart onarımı : Anakart onarım işlemi ,  konu üzerine deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Eğer profosyonel bir destekle yapılmaz ise anakartınız çalışmayacak duruma gelebilir. Belki de  küçük bir entegresinden kaynaklanan sorun çözülemez ve Anakart onarılamaz duruma gelir. Bu konuda profosyonel teknik servis ekibinin ilk müdahelesi çok önemlidir.

Ekran kartı değişimi : Ekran kartı değişim işlemi anakart onarımında belirttiğimiz gibi deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Yapılan işlemde eğer anakart üzerine fazla ısı verilirse veya farklı hatalar yapılırsa geri dönülmeyecek sıkıntılar meydana gelir. Kesinlikle bu işlemi yapan çalışanların işinin uzmanı olması gerekmektedir.

Çhipset Onarımı : Çhipset onarımı yine yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.  yapılabilecek en ufak bir hata anakartı çalışmaz duruma getirecektir.

Ekran değişimi : Ekran değişimlerinde İstanbul içinde yerinde değişim imkanı sağlamaktayız konusunda uzman personellerimiz evinizde veya işyerinizde ekran değişimini gerçekleştirmektedir. Türkiyenin neresinde olursanız olun telefon numaralarımızdan (0 262 644 24 50) bize ulaştığınızda, servis kargo ile cihazınızı ücretsiz bir şekilde gönderebileceksiniz. Yerinde değişimini yapıp tekrardan ücretsiz bir şekilde kargo edilecektir, sadece takılmış olan ekranın ücretini ödeyeceksiniz.

Diğer hizmetlerimiz data kablosu değişimi , harrdisk onarımı (data kurtarma ) florasan değişimi , menteşe değişimi , ve diğer toshiba marka ürünlerin değişim işlemi.
Ayrıca şirketimiz toshiba marka ekran , batarya , adaptör , klavye , ve diğer motherboard, ram , harddisk  ürünlerinin satışını yapmaktadır.
Toshiba notebook servisi  profosyonel çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize maksimize edilmiş memnuniyet sunmayı ilke edinmiştir.
Sadece Bir Telefonunuzu Bekliyoruz

 

Toshiba ekran kartı tamiri
Toshiba çipset değişimi
Toshiba besleme arızası
Toshiba laptop açılmıyor
Toshiba ekran değişimi
Toshiba ekran çatlaması
Toshiba anakart tamiri
Toshiba board onarımı
Toshiba bios problemi
Toshiba sıvı teması
Toshiba notebook tamiri
Toshiba laptop onarımı
Toshiba batarya değişimi
Toshiba pil arızası
Toshiba tuşlar basmıyor
Toshiba speaker arızası
Toshiba şifre kırma
Toshiba sıvı dökülmesi
Toshiba Notebook Servis
Toshiba Laptop Servis
Toshiba Notebook Onarımı
Toshiba Laptop tamiri